بازدید اعضای اتحادیه و تعاونی چاپخانه داران تهران ازنمایشگاه شهر آفتاب

جمعی از اعضای اتحادیه و تعاونی چاپخانه داران تهران همزمان با سومین روز برپایی نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری از این رویداد بین المللی بازدید کردند.

 

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، ستاد خبری نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری روز شنبه اعلام کرد که احمدرضا اعتماد مظاهری، نائب رییس و مدیرعامل ، حمید غفاری و سید مجتبی هاشمی اعضای هیات مدیره و نادر لاکانی و محمد یوسفی بازرسان تعاونی و محمدعلی اقبال بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران با حضور در شهر آفتاب از این نمایشگاه دیدن کردند.
احمدرضا مظاهری در حاشیه بازدید این هیات از نمایشگاه با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه چاپ و بسته بندی با مشارکت شرکت های معتبر آلمانی، گفت: این موضوع با خواسته های ملی، دولت و نظام موازی و همسو است تا بتوانند دامنه ارتباطات با اروپا را به صورت فراگیر وسعت ببخشند.
وی افزود: با توجه به مشکلات سیاسی که امریکا و برخی کشورهای دیگر بر سر راه ایران قرار می دهند، حضور این شرکت آلمانی در ایران موجب خشنودی است و امیدوارم در سال های بعد هم تکرار شود.
مظاهری تاکید کرد: فارغ از اینکه افراد مختلف هر فکری بکنند، باید در برپایی این نمایشگاه همکاری شود، به نظر من در برپایی این نمایشگاه یک حرکت ملی انجام شده است.
نایب رییس اتحادیه چاپخانه داران تهران درباره برگزاری نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب، یادآور شد: برپایی این نمایشگاه از نظر رفت و آمد ، سختی زیادی به همراه ندارد ما 35 دقیقه ای به شهر آفتاب رسیدیم، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران اگرچه فاصله با مرکز شهر کم است، اما به علت ترافیک گاهی برای ورود و خروج از نمایشگاه، یک ساعت زمان نیاز است، علاوه بر آن با توجه به امکانات خوب پارکینگ، محوطه گسترده و سازه نمایشگاهی، شهر آفتاب محل مناسبی برای برپایی همه نمایشگاه های تهران در آینده نزدیک خواهد بود.
وی درباره اهمیت برپایی نمایشگاه چاپ، عنوان کرد: این یکی از رخدادهایی است که به معرفی و جمع آوری اطلاعات و افزایش مبادلات بین المللی در داخل و خارج کشور کمک می کند.
نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان و مشارکت و حضور نمایشگاه interpack بزرگترین نمایشگاه چاپ و بسته بندی جهان و drupa بزرگترین نمایشگاه صنعت چاپ جهان در فضایی به وسعت 15 هزارمتر مربع و با حضور 150شرکت داخلی و خارجی تا یکشنبه 23 مهر ماه از ساعت 10 تا 18 در شهر آفتاب برپا است.

2017-10-15