مدیر پروژه نمایشگاه چاپ و بسته بندی: تبدیل ایران به مرکز تبادلات چاپ و بسته بندی خاورمیانه در آینده

مدیر پروژه نمایشگاه چاپ و بسته بندی گفت: هدف ما ازهمکاری با نمایشگاه دوسلدورف آلمان، تبدیل ایران به مرکز تبادلات چاپ و بسته بندی در خاورمیانه است

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب، رضا رحمانی با بیان مطلب فوق اظهارداشت: امید داریم با این همکاری، زمینه سرمایه گذاری های بیشتر جهت رونق بیش از پیش این صنعت فراهم آید.
وی با بیان اینکه تاکنون از 9 کشور در این نمایشگاه مشارکت نموده اند، اظهارداشت: شرکت هایی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، لهستان، آلمان، ترکیه، بلژیک، اتریش، کره جنوبی و چین در نمایشگاه چاپ و بسته بندی ثبت نام کرده اند.
مدیر پروژه نمایشگاه چاپ و بسته بندی درباره برنامه‎ تبلیغاتی و اطلاع رسانی این نمایشگاه اظهار کرد: در بحث اطلاع رسانی، تبلیغات محیطی، کمپین های ایمیل و پیامک را در نظر داریم که در زمان‎های مشخص تا برپایی نمایشگاه انجام شود. به صورت تخصصی نیز با انجمن‎ها و اتحادیه‎هایی که مرتبط با حوزه چاپ و بسته بندی هستند مذاکره صورت گرفته تا از آن طریق به زیرمجموعه آنها اطلاع رسانی انجام شود. البته نشریات و رسانه‎های تخصصی که همراهان اطلاع رسانی نمایشگاه های این چنینی هستند را نیز فراموش نکرده‎ و با کمک آنها در حال اطلاع رسانی نمایشگاه هستیم. وب سایت های رسمی که در حال اطلاع رسانی نمایشگاه در حوزه بین المللی و داخلی می باشند www.interpackalliance.com ، www.drupa.com ، www.pacprocess-tehran.com ، www.ipapexpo.ir می باشند.

2017-07-19