نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری

نمایشگاه صنعت چاپ و خدمات وابسته IPAP , نمایشگاه بسته بندی و فرآوری pacprocess : شرکت برساز رویداد پارس BRP Co. با مجوز رسمی و انحصاری از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب و با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان Messe Dusseldorf اقدام به برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی چاپ IPAP و بسته بندی Pacprocess  همزمان با سومین پاویون تخصصی صنعت کارتن ، مقوا و کاغذ ایران مینماید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه : 10 الی13 مهرماه 1398

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران

ساعت بازدید : 10 صبح تا 6 بعدازظهر

 

نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری:شاخه چاپ نمایشگاه با همکاری نمایشگاه Drupa و تحت برند IPAP و شاخه بسته بندی این نمایشگاه با مشارکت نمایشگاه Interpack تحت برند بین المللی pacprocess برگزار خواهد گردید. در خلال همکاری شرکت برساز رویداد پارس و نمایشگاه دوسلدورف آلمان Messe Dusseldorf (که برگزار کننده نمایشگاه های Drupa و Interpack می باشد) این نمایشگاه توانست درکنار نمایشگاه های Interpack‌ و  Drupa به اتحاد بین المللی این نمایشگاه ها بپیوندد و با افتخار نام ایران تهران در این اتحاد بین المللی نمایشگاهی قرار گرفت.

تلاش های این مجموعه درخصوص بین المللی کردن این رویداد و با هدف تبدیل شدن به نمایشگاه تخصصی و معتبر چاپ و بسته بندی درمنطقه می باشد، تا کشور عزیزمان ایران را محل گردهمایی فعالان صنعت چاپ و بسته بندی و رونمایی از جدیدترین نوآوری ها و فناوری ها روز دنیا کند. لذا در همین راستا موفق به کسب حمایت انجمن های جهانی فعال در این حوزه به عنوان حامیان نمایشگاه شده ایم تا بتوان نمایشگاهی درخور شان تولیدکنندگان و متخصصان برجسته کشورعزیزمان برگزار کنیم.

حمایت اتحادیه ها و انجمن های معتبر اروپایی و آسیایی از این رویداد (نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری ):

  • انجمن بسته بندی انعطاف پذیر اروپا (fpe)
  • انجمن جهانی تولیدکنندگان فویل های آلومینیومی در صنایع غذایی (ALUFOIL)
  • انجمن تولیدکنندگان فیلم و بسته بندی های پلاستیکی آلمان (ik)
  • انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی اسپانیا (amec envasgraf)
  • انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی ایتالیا (UCIMA)
  • شورای ارتقای تجارت بین الملل چین
  • انجمن صادرکنندگان مواد و محصولات شیمیایی استانبول
  • انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان صنایع غذایی ایران (ifmma)
  • تشکل های صنعت چاپ
  • شرکت تعاونی مدیران کارتن و ورق ایران

   

  به واسطه حضور برگزارکنندگان بین الملللی نظیرInterpack  و Drupa تبلیغات بین المللی این رویداد در تمامی سایت های نمایشگاهی دنیا در حال انجام است. همچنین شرکت برساز رویداد پارس به عنوان برگزار کننده  داخلی این نمایشگاه به شکل گسترده ای تبلیغات برگزاری این رویداد (نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری ) را در نشریات، مجلات و سایت های تخصصی درحوزه چاپ و بسته بندی آغاز کرده است.