اطلاع رسانی های بین المللی نمایشگاه، گسترده تر می شود

سومین دوره نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری شهرآفتاب تهران در حالی برگزار خواهد شد که به منظور حضور بازدیدکنندگان خارجی بیشتر، اقدامات متمایزتر و بیشتری نسبت به دوره های گذشته، صورت می گیرد.

 

در این راستا، کمپین های ایمیل مارکتینگ راه اندازی و به شرکت ها و متخصصین این صنعت در سایر کشورها، ایمیل های اطلاع رسانی این رویداد ارسال شده است. از سوی دیگر برگزاری این نمایشگاه، علاوه بر نمایشگاه های شبکه نمایشگاهی دروپا و اینترپک، در سایر نمایشگاه های چاپ و بسته بندی که عمدتا در حوزه آسیا و خاورمیانه برگزار می شوند نیز در حال اطلاع رسانی است.
حضور بازدیدکنندگان در قالب هیات های تجاری به ویژه از کشورهای همسایه، یکی دیگر از برنامه هاست تا با حضور برنامه ریزی شده این گروه ها، امکان مذاکرات تجاری بین این گروه ها و غرفه داران نمایشگاه، بیش از پیش فراهم شود. اطلاع رسانی و نامه نگاری هایی در این راستا با اتحادیه های چاپ و بسته بندی در کشورهای منطقه از جمله عراق، افغانستان، امارات، پاکستان و ترکیه صورت گرفته است.
اطلاع رسانی به بیش از 60 سفارت خانه و کنسولگری ایران در کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی، اطلاع رسانی به اتاق های بازرگانی و وزارت خانه های اقتصاد کشورهای منطقه از دیگر اقدامات واحد بین الملل این نمایشگاه است که تمامی تلاش خود را برای جذب بازدیدکنندگان متخصص خارجی انجام می دهد.
این رویداد از 10 الی 13 مهر ماه در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می شود.

2019-04-30