برگزاری پاویون اختصاصی کاغذ و مقوای ایران همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب تهران

سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران، همچون سال های گذشته ضمن حمایت از برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهرآفتاب تهران، حضور فعالی دراین رویداد خواهد داشت.
در سومین دوره این نمایشگاه که از 10 الی 13 مهر ماه برگزار می شود، مشارکت کنندگان با زمینه فعالیت های ماشین آلات و خدمات چاپ، صنعت کارتن سازی، مقوا و کاغذ، چاپ دیجیتال پارچه، ماشین های اداری، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی و فرآوری حضور دارند.
صنعت کارتن، کاغذ و مقوای ایران نیز در این رویداد، پاویونی اختصاصی تحت نام iCarton دارند که با هدف گردهمایی فعالان این صنعت و ارائه توانمندی های داخلی در کنار تولید کنندگان خارجی تشکیل می شود. تا از هم افزایی ایجاد شده گامی موثر در جهت رونق کسب و کار و ارائه بسته بندی های با کیفیت و کمک به افزایش صادرات غیر نفتی برداشته شود.
برگزاری این نمایشگاه که مورد حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، در استان های مختلف کشور اطلاع رسانی شده و انتظار می رود در نمایشگاه بازدیدکنندگانی از نقاط مختلف کشور را شاهد باشیم.
از سوی دیگر حضور بازدیدکنندگان خارجی از جمله کشورهای افغانستان، عراق و آذربایجان در سومین دوره این نمایشگاه نیز به امکان معرفی توانمندی ها و دستاوردهای شرکت های ایرانی کمک می نماید.
مشارکت و حضور در نمایشگاه های تخصصی، در کنار مزایای متعددی که دارد، فرصتی را برای گردهمایی فعالان و دست اندرکاران آن صنعت فراهم می نماید تا مذاکرات فشرده تری در جهت همکاری های بیشتر و رشد صنعت بردارند.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از این نمایشگاه می توانند به وب سایت www.ipapexpo.ir مراجعه و یا با شماره 09120453017 سرکار خانم حسین زاده تماس بگیرند.

2019-09-14